AKTUÁLNĚ:

Relaxace

K běžnému vybavení dnes patří vlastní parkoviště i stojan na kola. Také úschova kol a lyží v budově s možností provádět drobné opravy se již řadí ke standardu. Proto jsme na pozemku penzionu navíc zařídili letní zahrádku pro cca 20 hostů a pro aktivní odpočinek venkovní bazén, zahradu s trávníkem, petangové a dětské hřiště a ohniště. V budově na vás čeká nová společenská místnost, relaxační místnost se saunou a whirpool pro 6 osob.

Vysočina skýtá mnohé sportovní a turistické vyžití. Pro cykloturisty i pěší turisty jsou v okolí penzionu turistické stezky na zajímavá místa např. přírodní park Melechov, humpolecká zřícenina hradu Orlík, Hrad Lipnice, „Hliníkova" pamětní deska v Humpolci a mnohé další zajímavosti. V blízkosti (cca 10km) leží údolní nádrže- Sedlice, Trnávka, Želiv a vodní nádrž Želivka. V zimním období jsou zde udržované běžecké stopy a ve vzdálenosti cca 30km sjezdovky Čeřínek a Křemešník.

Penzion Sedlácký Dvůr Penzion Sedlácký Dvůr Penzion Sedlácký Dvůr Penzion Sedlácký Dvůr Penzion Sedlácký Dvůr Penzion Sedlácký Dvůr

 

Ceník

SAUNA , BAZÉN , WHIRPOOL
Ceník platný od 1. 1. 2023
Vířivka1h = 500,- Kč / 30min = 250,- Kč
Sauna1h = 100,- Kč / 30min = 60,- Kč
Celá místnost1h = 750,- Kč / 30min = 450,- Kč
Venkovní bazénCelý den = 100,- Kč / od 14:00 = 50,- Kč
Při dlouhodobějším pobytu nebo častém využívání relaxačních zařízení – sleva dle dohody nebo permanentky
Ručník v ceně
Ceny jsou včetně 12% DPH

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak do 48 hod.